CZ     GB     RU    
   CZ +420 774 582 995    

Projekt 7

Velikost: 112,35 m²

Cena za ø24: 932 500,- Kč bez DPH za 1. Etapu: Skelet

Cena za ø26: 1 044 400,- Kč bez DPH za 1. Etapu: Skelet

Skeletová stavba obsahuje
Sada řeziva: deska pro střešní krov 200×50 mm, laťový podklad 22×100 mm, lať (střešní lať, lať pod krytinu) 50×20 mm, nosníky mezipatrové 150×100 mm.

Projekt 7

Dřevo je "živý" materiál, jeho hodnota je velmi vysoká. Mezi výhody dřeva například patří: nízká tepelná vodivost, ekologická kompatibilita, jedinečná struktura.
Pouze v domě postaveném ze dřeva budete cítit optimální mikroklima a příjemnou vůni jehličí.

Projekt 7

Biologicky aktivní látky rostlinného původu pomáhají zlepšit zdraví, pomohou vám zbavit se stresu i nervového napětí. Můžete zapomenout na nespavost a bolesti hlavy, problémy s dýcháním
a zlepší se vám i imunitním systémem – zbavíte se těchto a dalších problémů a to jen díky bydlení v domě postaveném z kvalitního dřeva, a to vám nabízí právě srub od nás.

Oceníte nejen exkluzivní exteriéry, ale především luxusní interiéry srubů, na jejichž vytvoření se podílela sama příroda. Dnes je to nejpopulárnější druh venkovských domů,
který přitahuje svojí ekologickou kompatibilitou, a profesionální stavbou roubených domů. V současné době jsou velmi žádané domy, které nejsou postaveny ze syntetických a toxických materiálů.

Projekt 7

Projekt 7

Projekt 7 je další patrový srub, do kterého je vstup přes velkou terasu, ze které můžete jít přes zádveří a chodbu do kuchyně s jídelnou nebo přímo do obývacího pokoje. V přízemí je i wc a kotelna a samozřejmě nechybí ani schodiště do patra. V patře jsou pak tři neprůchozí ložnice z nich má jedna balkon a samostatná koupelna a wc.

Vnitřní dispozice můžeme upravit dle vašeho přání.
Napište námZpět

FORESTHOME s.r.o.