CZ     GB     RU    
   CZ +420 774 582 995    

Projekt 5

Velikost: 115,55 m²

Cena za ø24: 690 500,- Kč bez DPH za 1. Etapu: Skelet

Cena za ø26: 773 360,- Kč bez DPH za 1. Etapu: Skelet

( DPH 15% )

Skeletová stavba obsahuje
Sada řeziva: deska pro střešní krov 200×50 mm, laťový podklad 22×100 mm, lať (střešní lať, lať pod krytinu) 50×20 mm, nosníky mezipatrové 150×100 mm.

Projekt 5

Dřevo je "živý" materiál, jeho hodnota je velmi vysoká. Mezi výhody dřeva například patří: nízká tepelná vodivost, ekologická kompatibilita, jedinečná struktura.
Pouze v domě postaveném ze dřeva budete cítit optimální mikroklima a příjemnou vůni jehličí.

Projekt 5

Biologicky aktivní látky rostlinného původu pomáhají zlepšit zdraví, pomohou vám zbavit se stresu i nervového napětí. Můžete zapomenout na nespavost a bolesti hlavy, problémy s dýcháním
a zlepší se vám i imunitním systémem – zbavíte se těchto a dalších problémů a to jen díky bydlení v domě postaveném z kvalitního dřeva, a to vám nabízí právě srub od nás.

Oceníte nejen exkluzivní exteriéry, ale především luxusní interiéry srubů, na jejichž vytvoření se podílela sama příroda. Dnes je to nejpopulárnější druh venkovských domů,
který přitahuje svojí ekologickou kompatibilitou, a profesionální stavbou roubených domů. V současné době jsou velmi žádané domy, které nejsou postaveny ze syntetických a toxických materiálů.

Projekt 5

Projekt 5

Projekt 5 je opět patrový srub a to o velikosti 115,55m2. V přízemí domu vás uvítá zádveří propojené se šatnou, následuje velká obytná hala se vstupem do pokoje a sociálního zařízení, je zde i terasa a místnost se vstupem pouze z venku domu. V hale je schodiště do prvního patra kde je další hala tentokrát menší. Dále jsou zde tři prostorné pokoje jeden z nich má vlastní šatnu a balkon, další pak pouze balkon. Samozřejmě nechybí sociální zařízení.

Vnitřní dispozice můžeme upravit dle vašeho přání.
Napište námZpět

FORESTHOME s.r.o.