CZ     GB     RU    
   CZ +420 774 582 995    

Projekt 11

Velikost: 117 m²

Cena za ø24: 750 300,- Kč bez DPH za 1. Etapu: Skelet

Cena za ø26: 840 336,- Kč bez DPH za 1. Etapu: Skelet

( DPH 15% )

Skeletová stavba obsahuje
Sada řeziva: deska pro střešní krov 200×50 mm, laťový podklad 22×100 mm, lať (střešní lať, lať pod krytinu) 50×20 mm, nosníky mezipatrové 150×100 mm.

Projekt 11

Dřevo je "živý" materiál, jeho hodnota je velmi vysoká. Mezi výhody dřeva například patří: nízká tepelná vodivost, ekologická kompatibilita, jedinečná struktura.
Pouze v domě postaveném ze dřeva budete cítit optimální mikroklima a příjemnou vůni jehličí.

Projekt 11

Biologicky aktivní látky rostlinného původu pomáhají zlepšit zdraví, pomohou vám zbavit se stresu i nervového napětí. Můžete zapomenout na nespavost a bolesti hlavy, problémy s dýcháním
a zlepší se vám i imunitním systémem – zbavíte se těchto a dalších problémů a to jen díky bydlení v domě postaveném z kvalitního dřeva, a to vám nabízí právě srub od nás.

Oceníte nejen exkluzivní exteriéry, ale především luxusní interiéry srubů, na jejichž vytvoření se podílela sama příroda. Dnes je to nejpopulárnější druh venkovských domů,
který přitahuje svojí ekologickou kompatibilitou, a profesionální stavbou roubených domů. V současné době jsou velmi žádané domy, které nejsou postaveny ze syntetických a toxických materiálů.

Projekt 11

Projekt 11 jehož celková plocha je krásných 117m2 je dalším z přízemních srubů. Disponuje velkým prostorem, který je centrem celého domu a najdete v něm obývací pokoj, kuchyně a jídelna. Dále pak za jídelnou naleznete sociální zařízení, které sousedí s technickou místnosti. Chodbou se pak dostanete na prosklenou verandu. Samozřejmě nechybí ani ložnice, ty jsou v domě tři, dvě přímo sousedí se samostaným WC.

Vnitřní dispozice můžeme upravit dle vašeho přání.
Napište námZpět

FORESTHOME s.r.o.