CZ     GB     RU    
   CZ +420 774 582 995    

Projekt 10

Velikost: 147,74 m²

Cena za ø24: 882 000,- Kč bez DPH za 1. Etapu: Skelet

Cena za ø26: 987 840,- Kč bez DPH za 1. Etapu: Skelet

( DPH 15% )

Skeletová stavba obsahuje
Sada řeziva: deska pro střešní krov 200×50 mm, laťový podklad 22×100 mm, lať (střešní lať, lať pod krytinu) 50×20 mm, nosníky mezipatrové 150×100 mm.

Projekt 10

Dřevo je "živý" materiál, jeho hodnota je velmi vysoká. Mezi výhody dřeva například patří: nízká tepelná vodivost, ekologická kompatibilita, jedinečná struktura.
Pouze v domě postaveném ze dřeva budete cítit optimální mikroklima a příjemnou vůni jehličí.

Projekt 10

Biologicky aktivní látky rostlinného původu pomáhají zlepšit zdraví, pomohou vám zbavit se stresu i nervového napětí. Můžete zapomenout na nespavost a bolesti hlavy, problémy s dýcháním
a zlepší se vám i imunitním systémem – zbavíte se těchto a dalších problémů a to jen díky bydlení v domě postaveném z kvalitního dřeva, a to vám nabízí právě srub od nás.

Oceníte nejen exkluzivní exteriéry, ale především luxusní interiéry srubů, na jejichž vytvoření se podílela sama příroda. Dnes je to nejpopulárnější druh venkovských domů,
který přitahuje svojí ekologickou kompatibilitou, a profesionální stavbou roubených domů. V současné době jsou velmi žádané domy, které nejsou postaveny ze syntetických a toxických materiálů.

Projekt 10

Projekt 10 je další z naší nabídky přízemních srubů. Je vyjímečný terasou, která vede podél celého domu, můžete na ní vstoupit nejen z obývacího pokoje s kuchyní, ale i z ložnice. Dále v domě najdete dva stejně velké pokoje, halu která vše propojuje a samozřejmě nechybí ani sociální zařízení.

Vnitřní dispozice můžeme upravit dle vašeho přání.
Napište námZpět

FORESTHOME s.r.o.