CZ     GB     RU    
   CZ +420 774 582 995    

Projekt 13

Velikost: 170,68 m²

Cena za ø24: 935 700,- Kč bez DPH za 1. Etapu: Skelet

Cena za ø26: 1 047 984,- Kč bez DPH za 1. Etapu: Skelet

( DPH 15% )

Skeletová stavba obsahuje
Sada řeziva: deska pro střešní krov 200×50 mm, laťový podklad 22×100 mm, lať (střešní lať, lať pod krytinu) 50×20 mm, nosníky mezipatrové 150×100 mm.

Projekt 13

Dřevo je "živý" materiál, jeho hodnota je velmi vysoká. Mezi výhody dřeva například patří: nízká tepelná vodivost, ekologická kompatibilita, jedinečná struktura.
Pouze v domě postaveném ze dřeva budete cítit optimální mikroklima a příjemnou vůni jehličí.

Biologicky aktivní látky rostlinného původu pomáhají zlepšit zdraví, pomohou vám zbavit se stresu i nervového napětí. Můžete zapomenout na nespavost a bolesti hlavy, problémy s dýcháním
a zlepší se vám i imunitním systémem – zbavíte se těchto a dalších problémů a to jen díky bydlení v domě postaveném z kvalitního dřeva, a to vám nabízí právě srub od nás.

Oceníte nejen exkluzivní exteriéry, ale především luxusní interiéry srubů, na jejichž vytvoření se podílela sama příroda. Dnes je to nejpopulárnější druh venkovských domů,
který přitahuje svojí ekologickou kompatibilitou, a profesionální stavbou roubených domů. V současné době jsou velmi žádané domy, které nejsou postaveny ze syntetických a toxických materiálů.

Projekt 13

Tento srubový dům není opravdu skromný co se týká prostornosti. Najde v něm nejen kuchyň s jídelnou, ale též pokoj pro hosty. Samozřejmě ani zde nechybí koupelna s toaletou a ložnice, ty jsou tu rovnou tři. Srub má vstupní verandu a také prostornou terasu, na kterou se dostanete ze zimní zahrady.

Vnitřní dispozice můžeme upravit dle vašeho přání.
Napište námZpět

FORESTHOME s.r.o.